خرید چسب سنگ مگاپوکسی

چسب مگاپوکسی ماده ای با ساختار دو جزیی بر پایه رزین اپوکسی است و مدت زمان زیادی است که جهت نصب مصالح ساختمانی مختلف از جمله انواع سنگ های طبیعی مانند سنگ گرانیت،مرمریت و… همچنین مصالح دیگری مانند چوب و سطوح فلزی نیز به کار می رود. استفاده از این روش علی الخصوص جهت نصب سنگ های با تخلخل تقریبا ناچیز بسیار کارساز است و دیگر نیازی به شاسی کشی ساختمان و اسکوپ سنگ که در روش نصب تر وجود داشت نمی باشد.

 

چسب سنگ مگاپوکسی PF

برند اپوکسی استر : Megapoxy رنگ بندی : سفید نسبت اختلاط : ۱ به ۱ زمان کار : ۳ تا ۵ دقیقه حداقل زمان

چسب سنگ مگاپوکسی p1

برند اپوکسی استر : Megapoxy رنگ بندی : سفید PartA | سیاه PartB نسبت اختلاط : ۱ به ۱ زمان کار : ۶۰ دقیقه حداقل زمان

چسب سنگ مگاپوکسی PM

برند اپوکسی استر : Megapoxy رنگ بندی : سفید نسبت اختلاط : ۱ به ۱ زمان کار : ۴۵ دقیقه حداقل زمان گیرایی در

چسب سنگ مگاباند

برند اپوکسی استر : Megapoxy رنگ بندی : سفید نسبت اختلاط : ۱ به ۱ زمان کار : ۴۵ دقیقه در دمای ۲۵ درجه

چسب مگاپوکسی 69

برند اپوکسی استر : Megapoxy رنگ بندی : سفید نسبت اختلاط : ۱ به ۱ زمان کار : ۴۵ دقیقه در دمای ۲۵ درجه

چرا محصولات شرکت مگاپوکسی ؟

در سال های اخیر به دلیل ترویج استفاده از اتصال خشک سنگ بجای تر؛ رقابت شدیدی بین تولیدکنندگان انواع چسب سنگ بوجود آمد. چراکه استفاده از چسب بجای ملات سیمانی ، سبب بهبود شرایط کار و افزایش ایمنی ساختمان شده و حوادث و خسارات احتمالی را به حداقل رسانده است . سرعت کار کردن سنگ نیز تا 3 برابر افزایش یافته است و سنگی که با مگاپوسکی چسبانده میشود به این سادگی ها و یا اتفاقی مانند چسب سنگ های دیگر کنده نمی شود.

در این میان یکی از بزرگ ترین کمپانی های تولید کننده انواع چسب و رزین ، شرکت استرالیایی (Vivacity  Engineering Pty.Ltd) ، تحت برند مگاپوکسی است . این شرکت با دسترسی به برترین فرمول چسب و رزین ، گام مهمی درصنعت ساختمان برداشته و از این طریق موفق به کسب جایگاهی ویژه در جهان نموده است . کمپانی مگاپوکسی به واسطه نمایندگی های فعال خود در بسیاری ازکشورهای اروپایی ، آسیایی ، خاورمیانه و آمریکا ؛ توانسته است محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه نماید . در ایران نیز ، بازرگانی ایران اسلب نماینده فروش محصولات اورجینال چسب سنگ مگاپوکسی است وشما می توانید از طریق تماس با شماره 09131151002 نسبت به استعلام قیمت چسب سنگ مگاپوکسی و خرید آن اقدام فرمایید .

مشتریان ما

بهره مندی از مواد اولیه باکیفیت و استاندارد از جمله وجه تمایز این محصولات است که به موجب آن سطح کمی و کیفی صنعت ساختمان را ارتقا می بخشد .محصولات چسب مگاپوکسی به پروژه های بزرگی در داخل وخارج از کشور ارائه گردیده است . 

3 برابر افزایش سرعت کار

چسب های مگاپوکسی به دلیل گیرایی بالا و سرعت خشک شدن ، موجب افزایش 3 تا 4 برابری سرعت انجام کار شده است . بنابراین برای پروژه هایی که نیاز است در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسند ، بهترین انتخاب است . همچنین درمقایسه با ملات به نیروی انسانی کمتری نیاز است.

کاهش وزن ساختمان

تنها پنج نقطه از خمیر چسب برای اتصال سنگ به بدنه کافی است ! این موضوع چند مزیت به همراه دارد . اول آنکه تا حد زیادی در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود . دوم آنکه وزن ساختمان را بشدت کم می کند و درنهایت اینکه به دلیل خالی ماندن فضای زیاد بین سنگ و بدنه ، شرایط عایق شدن ساختمان فراهم می شود .

استفاده آسان برای همه

این کمپانی برای اتصال مصالح مختلف ، اقدام به تولید چسب های گوناگونی نموده است که برای استفاده صحیح ازهریک ، دستورالعمل هایی درج شده است . بنابراین اگر برای استفاده از این چسب ها مبتدی هستند ، جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت .چرا که آموزش های لازم را فراخواهید گرفت .

15 سال ضمانت کیفیت

مساله مهم دیگر درابطه با این چسب ، تضمین کیفیت آن است . شما با تهیه محصول اورجینال از نمایندگی ، چسب همراه با هولوگرام اصلی مگاپوکسی را دریافت خواهید نمود که ضامن کیفیت آن خواهد بود . بنابراین با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی ، می توانید از نتیجه کار خود لذت برید .

کنده نمی شود

در هیچ یک از مواردی که سنگ را با چسب مگاپوکسی چسبانده اند، مشاهده نشده است که سنگ از دیوار کنده  شده باشد.

ویژگی های منحصر بفرد چسب مگاپوکسی

به همه سطوح می چسبد

برای چسباندن سنگ به آهن و بتن ، چوب و دیگر سطوح می توان استفاده کرد و هیچ مشکلی در اتصال وجود نخواهد داشت .

ضد حریق است

 این چسب ها ضدحریق بوده و در صورت بروز آتش سوزی ، هیچ گونه تغییری درساختارشان رخ نمی دهد .

خاصیت کششی دارد

خاصیت کششی بسیار خوبی دارند . این ویژگی سبب می شود که بدون هیچ مشکلی بتوان سنگ را دقیقا در جای خود تنظیم کرد .

عایق ساختمان است

این چسب با ایجاد فضای خالی بین سنگ و دیوار پشت آن، باعث ایجاد یک عایق بین فضای بیرون و داخل ساختمان می شود.

رنگ سنگ را تغییر نمیدهد

با جایگزین کردن چسب سنگ به جای ملات سیمانی ، دیگر نگران تغییر رنگ سنگ و زنگ زدگی نخواهید بود .