Slide انبار خرید سنگ Slide کریستال Slide سنگ کریستال گلکسی شاین

گروه بازرگانی ایران اسلب

گروه بازرگانی ایران اسلب به عنوان بزرگترین مرجع اطلاعات سنگی و ارائه دهنده انواع سنگ های ساختمانی، برآن است تا با انتشار محتوای ارزشمند گامی بزرگ در فروش سنگ ساختمانی بردارد.جهت خرید سنگ موردنظر خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سنگ موردنظر خود را پیدا کنید

بزرگترین مرجع خرید سنگ ساختمانی

محصولات ما

گروه بازرگانی ایران اسلب توانایی ارائه انواع سنگ مرمریت کریستال، تراورتن، گرانیت، مرمر، تراونیکس، سنداستون، بازالت و لایمستون در ابعاد اسلب، تایل، پلاک، شمش، بلوک و موزائیک همراه با فرآوری های هُند، صیقلی، بوش همرد دستی و ماشینی، انواع گیوتین، انواع بادبر، مالون، کوبیک، شیت، آنتیک، کات بروکن، CNC، لیزر و فرنچ پترن همراه با نهایت دقت درکیفیت وتولید با ابعاد و ضخامت استاندارد از ۱۰ تا ۱۶ سانت را دارد.

گرانیت
گرانیت
تراورتن
تراورتن
محصولات سنگ مرمریت
مرمریت
کریستال
کریستال

گرانیت

مرمریت

تراورتن

کریستال

مشتریان ایران اسلب

چرا خرید سنگ از ایران اسلب ؟

گروه بازرگانی ایران اسلب تمام تلاش خود جهت تامین محصولی با کیفیت ، قیمت رقابتی ، تحویل به موقع و صداقت در مشاوره و فروش (حضوری وغیرحضوری) به کار گرفته است تا ضمن رضایت مشتریان ، آنها را به مشتریان دائمی خود تبدیل نماید .

مشاوره

ایران اسلب با داشتن نیروهای متخصص در جهت ارائه اطلاعات دقیق و صادقانه مطابق با تمام نیازهای مشتریان اهتمام ورزیده و آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان می باشد.

کیفیت

حساسیت مدیران ایران اسلب بر کیفیت محصولات خود مدیران این مجموعه را بر آن داشته تا در جهت تامین سنگ های خود،تنها با کارخانه های مجهز و معتبر مشارکت نمایند.

مرجع اطلاعاتی

ایران اسلب با اهتمام به تولید و انتشار مطالبی ارزشمند(در قالب ویدیو-عکس-تصویر) قصد دارد در جهت آگاهی عموم در حیطه سنگ ساختمانی، گام مهمی در کشور بردارد.

پشتیبانی

پیگیری امور مشتریان در جهت رفع نیازهای ایشان از مهم ترین موارد حائز اهمیت ایران اسلب می باشد تا مشتریان خریدی مطمئن داشته و تمام نیازهای ایشان برطرف گردد.

قیمت

با توجه به اینکه ایران اسلب با تعداد زیادی از کارخانه های بزرگ در حال همکاری و مشارکت می باشد، از این رو در تامین انواع سنگ با متعادل ترین قیمت مشغول به فعالیت می باشد.

تنوع

ایران اسلب با همکاری با تعداد زیادی از کارخانه های بزرگ کشور آماده فروش هر نوع سنگ ساختمانی(مرمر-مرمریت-تراورتن و…) با هر نوع فرآوری و متراژو ابعادی می باشد.

سوالی دارید ؟ پشتیبانی آنلاین است
سلام،سوالی دارید ؟
برای اخذ پشتیبانی روی یکی از اعضا کلیک کنید تا در واتساپ با او گفتگو کنید.